+ 90 216 577 53 30
info@mentfieldlojistik.com.tr

Mentfield Hakkında

Her zaman bir yol vardır.

Tanıtım

Mentfield bir uluslararası kara, deniz taşımacılığı ve gümrükleme lojistiği sağlayıcısıdır. 30 yılı aşkın tecrübesi ve dünya çapında 500 çalışanı ile Mentfield en iyi seçiminizdir.

Mentfield uluslararası taşımacılıkta ve gümrük müşavirliği piyasasında en ön saflarda yer almaktadır. Mentfield’ın Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Almanya, Orta Avrupa, Belçika, İtalya, Hollanda, Çin ve Hong Kong da sahip olduğu ofislerin yanında 100 ü aşkın ülkedeki iştirakleri tüm dünyada hızlı ve güvenli sevkiyatı garantilemektedir.

Firmanın geniş müşteri kitlesinin içerisinde önde gelen son teknoloji firmaları, Savunma Endüstrisi, İlaç Endüstrisi, Moda Endüstrisi ve ileri seviyede taşımacılık uzmanlığı gerektiren Dayanıksız Mallar Endüstrisi bulunmaktadır. Mentfield Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliğinin (International Air Transport Association (IATA)) üyesi olup, ISO 9002 sertifikası bulunmaktadır ve yılda 2 kere Standart Enstitüsü tarafından denetlenmektedir.

Neden Mentfield?

Her zaman bir yol bulur!

Mentfield’ın Anlamı

Cesur Müşteri Hizmetleri. Mentfield her zaman müşterilerinin yanında olmaya ve onlara ihtiyaçları doğrultusunda yaratıcı çözümler sunmaya büyük önem vermektedir. Mentfield her zaman bir yol bulur! Mentfield takımı her bir müşteriye özel ve kişisel ilgi sağlar. İnsanlar Mentfiel’ın güç kaynağıdır. İş sürecinin her durumunda Dürüst ve Ahlaklı Hizmet. Zafer – Mentfield’ın mükemmele olan arzusu ve rakiplerinden daha iyi hizmet ve daha düşük fiyatlar sağlaması. Çok çalış ve çalışırken eğlen.

Mentfield’ın Kattığı Değerler

Mentfield çalışılabilmesi kolay bir ortam yarattı: açık, dürüst, hızlı tepki verebilen ve aynı zamanda üst düzey karar mekanizmalarına kolay erişim temin eden. Mentfield’ın dünya çapındaki resmi ofisleri ve 100’ü aşkın ülkedeki iştirakleri ona kapıdan kapıya tüm lojistik çözümlerini sunmasında olanak sağlıyor. İstikrar - Birleşme ve satın almaların sıkça gerçekleştiği global lojistik pazarında Mentfield 30 yılı aşkın süredir karakterini, yapısını ve temel değerlerini korumaktadır. Güçlü global varlığı sayesinde Mentfield deniz hatları, hava yolları ve yurtiçi taşıma firmalarıyla müşterileri adına en iyi fiyatlar için pazarlık yapabilme gücüne sahiptir.

Mentfield Nasıl Çalışır?

Metfield Grubunun dünya çapındaki network ağı müşterilerine yerel bir hizmet sağlayıcı gibi hizmet edebilmesini sağlamaktadır. Büyük ölçekte bir firma olması sayesinde Mentfield müşterilerine başlangıçtan bitişe kadar ki süreçte sağlam bir altyapı ve değerli fırsatlar sunabilmektedir.

Memnuniyet85%

Temel İdeolojimiz

  • Cesur Müşteri Hizmetleri
  • İnsanlar Mentfield’ın güç kaynağıdır.
  • İş durumunun her sürecinde dürüstlük, doğruluk ve ahlaki değerler mevcuttur.
  • Çok çalış – ama mutlaka eğlenceli olsun.
  • Her zaman bir yolunu bul – .Mentfield her zaman müşterilerinin yanında olmaya ve onlara ihtiyaçları doğrultusunda yaratıcı çözümler sunmaya büyük önem vermektedir. Mentfield takımı her bir müşteriye özel ve kişisel ilgi sağlar.

Mentfield'ın Tarihçesi

40 yıllık tecrübe

Değer Kattıklarımız

Mentfield çalışılabilmesi kolay bir ortam yarattı

Açık, dürüst, hızlı tepki verebilen ve aynı zamanda üst düzey karar mekanizmalarına kolay erişim temin eden.

Mentfield’ın dünya çapında ki

Resmi ofisleri ve 100’ü aşkın ülkedeki iştirakleri ona kapıdan kapıya tüm lojistik çözümlerini sunmasında olanak sağlıyor.

İstikrar

Birleşme ve satın almaların sıkça gerçekleştiği global lojistik pazarında Mentfield 30 yılı aşkın süredir karakterini, yapısını ve temel değerlerini korumaktadır.

Güçlü global varlığı

Sayesinde Mentfield deniz hatları, hava yolları ve yurtiçi taşıma firmalarıyla müşterileri adına en iyi fiyatlar için pazarlık yapabilme gücüne sahiptir.